Zprávičky a moje kecy

Takovej divnej pocit ...

16. ledna 2011 v 16:55 | Chifutoka
avatar
Ahojky. Tak jak už jsme psala. Vzali mě :). ( SOŠ Litvínov Hamr, Grafický desing ).
- Takže zítra zase do školy. Achjo. Ještě mě čeká písemka z češtiny a pak písemky z matematiky ( goniometrické funkce ). A nejhorší bude výsledek písemky z angličtiny, mě picnou :D :(.
- Tak to bude asi vše, měla bych přidat nějaký obrázky nebo free dess ale zatím neni čas, když najdu určitě přidám, ale určitě tenhle týden bude volnější než ten minulý :) ( Aspoň doufám )
Chifutoki♥.


Nemůžu tomu uvěřit :*

14. ledna 2011 v 16:01 | Chifutoka
talentovky
Chcete vědět jak dopadly mé talentovky ?
Čti celý č. -->

Tak mi držte palce

13. ledna 2011 v 16:09 | Chifutoka
nwm
Tak ahoj. Moc mě vás tu nenavštívilo, co nadělám.
Tak jak vám zatím dopadají písemky ? Já vím zatím Matematiku, mám za jedna ( Jůhů, panebože já sem se málem zbláznila ), potom z chemie to jsme taky byla nejlepší takže mám jedničku na vysvědčení ( Juhů ), ale dneska sme psali angličtinu, moc slavně to asi nedopadne, ale tak s tím jsme počítala :(.
--> No a jinak ? Zítra mám talentovky, moc si přeju abych je udělala. Tak mi držte palečky.
Zatím pá. chifutoki♥.


Jak to bude ?

8. ledna 2011 v 19:33 | Chifutoka
Ehm. Důležité
já
Za 1. - Omlouvám se za svou menší neaktivitu, ale je to hrozný, dohánět známky když vám jde o vysvědčení.
Za 2. - Tenhle týden to nadějně na přidávání článků nějak nevidím.
Proč ? - V úterý píšeme písemku z matematiky, a učitelka řekla že písemka rozhodne, jelikož mám mezi 2-3 ( Bože nesmim mít za tři ! ), ve čtvrtek píšeme písemku z angličtiny, tu musím mít aspoň za tři když už né lépší, protože angličtina je moje slabá stránka :(. A jako dovršení všeho  v pátek máme psát písemku z češtiny, ale tu já nepíši, protože jdu na Talentové zkoušky ( mno ale nevyhnu se jí ). Takže UČIT, UČIT A UČIT, a doufám že MI BUDETE v pátek DRŽET PALEČKY.
Hrůza, takže se předem omlouvám ze nenavštěvování, a nepřidávání článků. Doufám že to pochopíte.
Jinak zítra tu ještě budu takže něco přidám, ale moc neslibuji, možná změním dess.

Happy New Year

31. prosince 2010 v 13:16 | Chifutoka
Happy new year
Takže VŠEM a hlavně AFFÍKŮM přeji krásně prožitého silvestra a hodně štěstí v novém roce, ikdyž já si tedy silvestra moc neužiji, rodiče se pohádali :((. Mno tak aspoň vy si užijte.
Vaše Chifutoki♥.


Nová úvodka

29. prosince 2010 v 21:33 | Chifutoka
Volání bílého vlka - new

Mno tak jsem se nudila, vytvořila jsem novou úvodku na svou povídku "Volání bílého vlka". Doufám že se vám bude líbít. Jinak zítra sem asi přidám další díl, tedy pokud mě napadne pokračování, ale doufám že ano. Taky už pomalu vymýšlím další povídku.
Přihlásila jsem se do soutěže o písničku - Tady. -  tak až to vypukne doufám že pro mě affíci budou hlasovat :)), byla bych moc ráda. Určitě písnu článek.
Tak zatím ahoj. Chifutoki.

Dylema

28. prosince 2010 v 16:13 | Chifutoka
dess 2
Ahojte.
Takže jsem dokončila další dess pro vás ( Free dess ), mno jak tak koukám zatím se nějak nechytají, mno spíše se na ně nikdo nekouká, nebo si nikdo nechce žádný dess objednat. Mno nevadí, byla bych vám vděčná kdyby jste se aspoň podívali do mého katalogu a řekli zda se vám new dess pro vás líbí. :).
Jdu kreslit, tak zatím ahojte.

Tak co dneska ?

27. prosince 2010 v 11:07 | Chifutoka
Volání bílého vlka
Ahoj Děcká.
Dneska pojedu k doktorce na třetí dávku očkování proti rakovině děložního čípku. Táta už si ze mě dělá srandu, protože se bojim jehel.
Jinak dneska sem asi přidám třetí díl povídky "Volání bílého vlka" ... Chtěla bych se vás zeptat jestli jí čtete, protže už jsem dostala nápad na další povídku. Takže jestli by jste jí třeba také četli. A co jinak chystáte vy dneska ? :)).

Takže Vánoce

26. prosince 2010 v 10:27 | Chifutoka
na vánoce
(Ty knížky a DVD stmívání už mám dýl)
- Tak jak jste si užili vánoce ? Já suprově, od rodičů jsem dostala tiskárnu a nějaký drobnosti do niž patří i penál, tužka a plná školní výbava New moon. Ale včera jsme byly u babičky a tam mě to teda dostalo DVD New moon a Eclipse, to jsem byla spokojená a ještě povlečení New moon tak jako to jsem měla dost. ( jako nejsem zrovna "velikánskej" fanoušek ale udělalo mi to radost )
- New dess ? - Mno večer jsem na google našla starý papír a tak jsem bloumala a npadlo mě udělat new dess a přichomítlo se k tomu Stmívání a už to bylo. Tak doufám že vás od blogu neodradím :D, stejně ho zase za chvilku změním :D.
Tak zatím ahoj, doufám že si užíváte tak jako já.

Přeji Veselé Vánoce

24. prosince 2010 v 10:09 | Chifutoka
Veselé vánoce
  Takže je to tu, Štědrý den a hned po něm nastane večer.
Takže všem přeji krásné prožití tohoto dne, a večer hodne dárků pod stromečkem.
Užijte si to, je to jen jednou za rok.
Vaše Chifutoki.


Jestli máte někdo břebitek peněz :D

18. prosince 2010 v 20:30 | Chifutoka
mrazení
Ahojky. Tak jak mluví název článku :)).
Jestli někdo nemáte přebytek peněz a chtěl by jste mi něco věnovat k vánocům, byla bych moc vděčná, tato knížka mě zaujala podle recenze, takže bych si jí ráda přečetla a mě už nevyzbyly peníze.
Jasně vím že mi jí asi nikdo nekoupí ja to taková ironie, ale kdyby se náhodou někdo našel domluvíme se a já mu dám adresu na kterou jí může zaslat :DD.


A jak si zatím užíváte to že za chvilku budou vánoce ?
Máte už všechny dárky ? Já myslím že už jo :)) "Myslím" :D.

Čtecí nálada

18. prosince 2010 v 16:19 | Chifutoka
Rozbřesk
Venku je chladno, sníh a zima. Nuda se valí domem a já nevím co mám dělat. Napadlo mě si vzít knihu kterou jsem od prázdnin nečetla. Takže jsme zalezlá na posteli a dočítám si knížku. Možná mě při tom čtení napadne i nějaký žánr na novou povídku.
Takže zatím si užívejte zbytek dne. :)) a hlavně nenachladněte jako se to stalo me :D. Chifutoka.

Do affs si vá s zapíši k večeru, děkuji :).


 
 

Reklama